Держслужбовець Первомайщини нагороджена Орденом княгині Ольги

27 червня в Харкові відбувся урочистий прийом з нагоди 100-річчя Державної служби України та Дня Конституції. Про це ТРК "Надія" повідомила прес-служба ХОДА.

Губернатор області Юлія Світлична привітала зі святами найкращих представників усіх сфер життя Харківщини - державних службовців, представників органів місцевого самоврядування, військовослужбовців, діячів культури, освіти, підприємців тощо. Керівник області вручила їм державні нагороди та почесні відзнаки ХОДА.

Серед нагороджених - державні службовці Первомайщини. Згідно Указу Президента України Петра Порошенко, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено УСАТЕНКО Надію Михайлівну - начальника відділу Первомайської районної державної адміністрації. Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджений ЗАСУХА Віктор Миколайович, керівник апарату Первомайської райдержадміністрації, Подякою облдержадміністрації – ЄРКОВИЧ Тетяна Борисівна, начальник відділу управління персоналом апарату Первомайської райдержадміністрації.

«Мені приємно розділити з вами один з найбільш хвилюючих днів у вашому житті. Запис вашого імені у книгу державотворення з отриманням нагороди від держави - надзвичайно вагомий здобуток. Адже державна нагорода - найвище визнання, Президент України дякує вам від імені усієї громади України, - звернулася Юлія Світлична до учасників заходу. - Господарі, ветерани і учасники бойових дій на сході, які кожного дня відстоюють цілісність нашої держави, митці, вчителі, державні службовці - всі ви віддаєте життя на розвиток і зміцнення України. Дякую вам і вашим колективам та пишаюся тим, що Харківщина має таких відданих людей».

 

Для того, чтобы оставить комментарий вам необходимо Войти или Зарегистрироваться

0 комментариев