Великий хокей в Первомайському

У четвер, 20 січня 2022 р., на головній (та на сьогодні поки що єдиній) головній льодовій арені Первомайщини, розташованій біля ФОК «АНГАР СПОРТ», о 18:00 год. відбувся захоплюючий товариський матч з хокею. Місцевий хокейний клуб «Хімік» приймав сильну команду наших сусідів – сбірну команду селища Близнюки.

Як повідомив телеканалу «Надія» співорганізатор хокейного матчу Олексій Царапенко, у рівній боротьбі первомайці все ж поступились близнюківцям. Як відомо, команда сел. Близнюки має багаторічні хокейні традиції та вважається однією із найсильніших на Харківщині.

Спортивний двобій складався із трьох періодів по 25 хвилин кожний. Жоден із суперників не збирався поступатись, тож до середини заключного періоду рахунок тримався нічийним 4:4. Але за 3 хвилини первомайські хокеїсти пропустили у свої ворота 4 шайби. Тож у підсумковому рахунку ХК «Хімік» програв збірній сел. Близнюки із рахунком 4:8.

Дякуємо учасникам матчу та його організаторам за яскраве спортивне дійство!

Для того, чтобы оставить комментарий вам необходимо Войти или Зарегистрироваться