Голова ХОДА провела прийом громадян в «Укрзалізниці»

По допомогу до голови ХОДА звернулося близько 15 співробітників різних підрозділів Південної залізниці.

Під час прийому громадян підіймали питання зі сфер соцзахисту, охорони здоров’я, транспорту, будівництва та ЖКГ.

Так, вдруге за останній рік вирішив звернутися на прийом голови ХОДА житель міста Люботин – начальник виробничого підрозділу «Люботинська дистанція колії» Андрій Яловенко. У 2018-му він просив Юлію Світличну вирішити питання придбання для міста сміттєвоза.

«Просили один сміттєвоз, а ви придбали два, - сказав заявник. – Тому хочу подякувати за надану допомогу та за все, що ви вже не один рік робите для Люботина».

Андрій Яловенко відзначив, що в Люботині реалізується багато проектів, зокрема, відремонтували місцевий клуб, відновлюють лікарню, створюють дитсадок тощо.

«Останнім часом ми дійсно багато зробили – спільними зусиллями місцевої влади, депутатського корпусу та місцевих жителів, - відповіла голова ХОДА. – Ми не залишаємося осторонь, коли є ініціатива людей. Коли люди ініціюють перетворення, то дійсно приємно працювати та надавати ту підтримку, якої довго чекали».

Цього разу активний житель Люботина звернувся до Юлії Світличної з проханням допомогти в придбанні техніки для місцевого водоканалу.

«Необхідна вакуумна машина для очищення стічних вод. Зараз на місцевому комунальному підприємстві є машина, але вона 1960-х років, технологічно застаріла, не може виконувати необхідний обсяг роботи. Тож є прохання – придбати сучасну машину на базі МАЗ», - звернувся Андрій Яловенко.

Голова ХОДА відзначила, що в області приділяється значна увага сфері ЖКГ.

«Треба приділяти увагу не лише зовнішньому вигляду населених пунктів, але й заглядати під землю – там таке саме місто з інженерних мереж. На їх відновлення ми виділяємо кошти з обласного бюджету. Комунальній техніці також приділяємо увагу. Цього року техніка вже була придбана, думаю, на наступний рік, виходячи з можливостей обласного бюджету, ми обов’язково приділимо увагу питанню, яке ви підняли», - сказала Юлія Світлична.

Велика кількість звернень під час прийому стосувалися виділення матеріальної допомоги на лікування та проведення медичних обстежень. Усі звернення розгляне профільна обласна комісія з надання одноразової матеріальної допомоги. Крім того, Юлія Світлична відзначила, що частину піднятих питань вирішують обласні програми, і про це пацієнтів мають інформувати лікарі.

«У нас існують програми, які дозволяють за рахунок обласного бюджету, наприклад, поставити кардіостимулятор, ми закуповуємо штучні суглоби, ліки, нове обладнання тощо. Люди мають про це знати та використовувати ці можливості. Хочу ще раз звернути увагу лікарів, які обслуговують людей, щоб вони орієнтували пацієнтів на ті можливості, які передбачені фінансуванням з обласного бюджету», - сказала голова ХОДА.

Вона відзначила, що всі питання, які були озвучені в ході прийому, взяли на особистий контроль керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

«Прошу якомога швидше опрацювати ці питання та допомогти людям», - звернулася до підлеглих керівник області.

Для того, чтобы оставить комментарий вам необходимо Войти или Зарегистрироваться

0 комментариев