Як Первомайський святкуватиме своє 30-річчя та День визволення району

Подвійне свято! 16 вересня Первомайщина широко відзначатиме відразу дві найважливіші дати своєї історії – 30-річчя міста Первомайський та День визволення Первомайщини від нацистських загарбників у роки Другої світової війни

Як повідомила телеканалу «Надія» начальник відділу культури і туризму виконкому Первомайської міськради Ольга Павлова, ці святкові заходи триватимуть 5 днів – з 15 по 19 вересня.

В Первомайській міській територіальній громаді місцева влада вже розробила відповідний План масових заходів.

ЩО? ДЕ? КОЛИ?

15 вересня (середа), 09:00 год.: Урочистий мітинг до Дня визволення Первомайщини від нацистських загарбників та 30-річчя міста Первомайський (с. Ржавчик)

16 вересня (четвер), 09:00 год. – Урочистий мітинг до Дня визволення Первомайщини від нацистських загарбників та 30-річчя міста Первомайський (с. Грушине)

16 вересня (четвер), о 10:00 год. - Урочистий мітинг до Дня визволення Первомайщини від нацистських загарбників та 30-річчя міста Первомайський (Сиваш, пам'ятник загиблим воїнам)

16 вересня (четвер), 14:00 год. - Театралізований мітинг до Дня визволення Первомайщини від нацистських загарбників та 30-річчя міста Первомайський (Стела пам'яті навпроти будівлі міськради)

16 вересня (четвер), 17:00 год. - Святковий концерт дитячої Школи мистецтв до Дня міста (площа ПК "Хімік")

16 вересня (четвер), 12:00 год. - міський конкурс дитячого малюнка імені Віталія Денисова (Первомайський краєзнавчий музей)

16 вересня (четвер), 19:00 год. - Святкова дискотека до Дня міста (площа ПК "Хімік")

18-19 вересня (субота, неділя) - Фестиваль "Олексіївська фортеця" – територія Олексіївської фортеці на виїзді з міста в сторону с. Олексіївка. Заходи фестивалю відбудуться за окремим планом

Щоденно, з 15 по 19 вересня – святкові тематичні виставки (бібліотеки Первомайської міської територіальної громади)

Щоп'ятниці, 18:00 год. - Танцювальні вечори "Кому за..." (ретро-майданчик на площі ПК "Хімік")

ГОТУЄМОСЬ ДО СВЯТА РАЗОМ! ЧЕКАЄМО НА ВАС!

P.S. Якщо в План масових заходів будуть внесені зміни та корективи, телеканал «Надія» оперативно повідомить про це у стрічках новин

Для того, чтобы оставить комментарий вам необходимо Войти или Зарегистрироваться

0 комментариев