Потяги харківського напрямку змінили розклад через ремонт

«Укрзалізниця» змінює розклад поїздів харківського напрямку на час проведення ремонтних робіт у грудні. Про це офіційно повідомила прес-служба «Південної залізниці»

Для виконання планових ремонтних робіт по станції Люботин «Укрзалізниця» тимчасово змінює розклад поїздів харківського напрямку на період з 15 по 20 грудня 2021 р. Змін часу відправлення та затримок у дорозі до 30 хвилин зазнають розклади 16 поїздів, що проходять через Харків. Це буде відображено в розкладах, у системі продажів та безпосередньо у квитках уже сьогодні, 24 листопада.

Крім того, для рейсів № 142/141-114/113 Львів – Бахмут і № 1/2 Івано-Франківськ – Костянтинівка в обох напрямках на вказаний період буде змінено маршрут в об’їзд Харкова. Таким чином, з 15 по 20 грудня з рейсу Львів – Бахмут – Львів буде виключено зупинки на станціях Святогірськ, Ізюм, Балаклея, Харків, натомість додано зупинки на станціях Слов’янськ та Лозова.

З маршруту Івано-Франківськ – Костянтинівка – Івано-Франківськ буде виключено зупинки на станціях Святогірськ, Ізюм, Лиман, Слов’янський курорт, Харків, натомість додано зупинки на станціях Слов’янськ та Лозова.

Ці зміни стосуються виключно рейсів у період з 15 по 20 грудня 2021 року, продаж на які був тимчасово обмежений на час доопрацювання графіка.

Раніше квитки у харківському напрямку не продавали на період з 15 до 25 грудня. 23 листопада з'явилася можливість купити квитки на потяги у період з 21 до 25 грудня.

Для того, чтобы оставить комментарий вам необходимо Войти или Зарегистрироваться

0 комментариев