В ніч на 25 жовтня Україна перейде на зимовий час

Цієї ночі українці спатимуть на 1 годину довше. В ніч з 24 на 25 жовтня 2020 року країна переходить на зимовий час. Тож слід перевести стрілки своїх годинників на годину назад.

Традиційно в останню неділю жовтня в Україні відбувається перехід на зимовий час. У цьому році годинники переводитимуть в ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку. 

Стрілки годинника переводять двічі на рік. В останню неділю березня їх переводять на годину вперед, а в останню неділю жовтня – на годину назад. Робиться це для того, аби наблизити адміністративний час до сонячного

За словами медиків, переведення годинників погано позначається на організмі. У людей в цей період порушується сон, вони важко адаптовуються та відчувають стрес. Від цього починають загострюватися хронічні захворювання, а також падає працездатність.

Окрім цього, обмежте споживання алкоголю, міцного чаю та кави перед сном, адже вони суттєво заважають організмові розслабитися. Щоб перехід на зимовий час був для вас не таким помітним – приймайте ванну перед сном та дозволяйте собі повністю розслабитися.

Для того, чтобы оставить комментарий вам необходимо Войти или Зарегистрироваться

0 комментариев