З 1 січня зросли ціни на ID-картки та закордонні паспорти

З 2022 року зросла вартість оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспортів для виїзду за кордон. Про це телеканалу «Надія» повідомила начальник Первомайського відділу Державної міграційної служби України в Харківській області Тетяна Ярова.

Подорожчання оформлення документів пов’язано з тим, що з 1 січня 2022 р. ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» через підвищення цін на сировину та матеріали змінює вартість бланків окремих біометричних документів.

Таким чином, оформлення (у т.ч. замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України (у формі картки) крім оформлення паспорта громадянина України вперше, з дня оформлення заяви-анкети у строк:

до 20 робочих днів – становить 372 грн. (126 грн. – вартість адмінпослуги та 246 грн. – вартість бланка);

до 10 робочих днів – становить 498 грн. (252 грн. – вартість адмінпослуги та 246 грн. – вартість бланка).

Оформлення (у т.ч. замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон з дня оформлення заяви-анкети у строк:

- до 20 робочих днів – становить 733 грн. (352 грн. – вартість адмінпослуги та 381 грн. – вартість бланка);

- до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав – становить 1085 грн. (704 грн. – вартість адмінпослуги та 381 грн. – вартість бланка).

Начальник Первомайського відділу ДМС України окремо наголосила телеканалу «Надія» на наступному:

- громадяни України, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31.12.2021 р., отримають документи за старою ціною.

- особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 31.12.2021 р., але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

Для того, чтобы оставить комментарий вам необходимо Войти или Зарегистрироваться

0 комментариев